Forum www.enieruchomosci.fora.pl Strona Główna www.enieruchomosci.fora.pl
Forum o nieruchomosciach
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szafa pod wymiar - Warszawa, u kogo?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.enieruchomosci.fora.pl Strona Główna -> Wnętrze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KatarzynaW
Starszy budowniczy



Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:42, 23 Wrz 2020    Temat postu: Szafa pod wymiar - Warszawa, u kogo?

Jak w tytle, szukam dobrego fachowca do wykonania w domu szafy pod wymiar, w nietypowym przedpokoju - może podpowiecie kogoś kto faktycznie robi je ok i nie odwala maniany i nie zachleje się w trakcie roboty?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KatarzynaW
Starszy budowniczy



Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:42, 23 Wrz 2020    Temat postu:

ps tak, mam wyzwanie z pijącymi fachowcami, albo jakiegoś pecha do nich, tak dodam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tolkabanana
Starszy budowniczy



Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 55
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polska zachodnia

PostWysłany: Śro 8:48, 23 Wrz 2020    Temat postu:

No powiem Ci, że ja nie miałam takiego pecha jeszcze, ale może dlatego ze do takich rzeczy to szukam fachowców z firmami, rachunkiem, umową, a nie jakiegoś Gienka spod bloku, wtedy oni zupełnie inaczej patrzą na klienta i mają jakies konkrety a nie piwko w rękawie.

Z Wawy podpowiem Ci firmę Szaf-Mix [link widoczny dla zalogowanych] są naprawdę dobrzy, dają 10 lat gwarancji, montaż szafy takiej u mnie robiło 2 panów od nich, profeska, zrobili swoje, założyli, docięli, posprzątali i ani jednego procenta w powietrzu, wiec jak dla mnie git.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tolkabanana dnia Śro 8:54, 23 Wrz 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.enieruchomosci.fora.pl Strona Główna -> Wnętrze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin